Dedetepe Çocuk Kampı 3 - 19-25 Temmuz 2015

Biz bugün mavi kizbocekleri, dere balıkları ile yuzduk, bize tepeden bakan bir atmacayla gozgoze geldik. Hazineler bulduk, dümdüz kurumuş kurbağa ile Polyphylla fullo. Taş yutmus dev obur ağaçlarla karşılaştık. Sandal ağacının kadife dallarını sevdik. Hayvanlar, bitkiler, kuşlar bir bütünlük içindeydik. (20 temmuz 2015)

Kampagidelimmibaba tüm sihiri ile devam ediyor. Dün bir su yılanı balığı gözümüzün önünde yuttu.küçük prensteki kurbağa gibi içinde büyük bir kare oluştu. Sindirimle ugrastigindan keyifle gozlemleyebildik. Çiçeklerden nehir iyelerine teşekkür sunagi yaptık. Su nanelerinden bocek kacirici şapka süsü, drama, kil ve rüya kapanı atölyeleri. Çocukların özel enerji ve sihirli hayal güçleri, Dedetepenin özel aurasi herşey bütünlük içinde olması gerektiği gibi. Bi de dünya tatlısı Elif geldi bizi ziyarete Teşekkürler Hayat. (22 temmuz 2015)

Çınar yapraklarından şapkalar yaptık minik elflere, elmalar yan köyden,AyçaM Ayparcam geldi, Nehir iyeleriyle gozgoze geldik sessizce, armaganlarini verdik, ağaç kabuğuklariyla tanıştık, orman oluşturduk, boyadik, sözsuz sonsuz aktık Dedetepe 'de, kampagidelimmibaba ile beraber... Happily lived ever after... (23 temmuz 2015)

Ev yapımı pideler, böcek atölyesi ve oteli yapımı, kızılderili kabile oluşumu, Sunak alanı, Sal yapımı ve Dünyalar tatlısı Nehir 'in doğumgünün Mihli nehrinde kutlanması birlik beraberlik içinde tek yürek olmayı, bolluk bereketi doğayla bütünleşmesi deneyimledik hep birlikte bu hafta Dedetepe'de, kampagidelimmibaba ile birlikte. Teşekkürler evren (25 temmuz 2015)

Beste Pekoz Bonnard Facebook paylaşımlarından derlenmiştir.

 

Yorum Ekle