Salı, 19 Kasım 2013 14:53

Tohum Ekelimmi Anne

Yazan

Herkese merhaba

Kış günlerine girdik ve biliyorum hepiniz karlar içinde kamplara gitmek için sabırsızlanıyorsunuz. Bu dönem gelene kadar boş durmadık ve kafamızda şekillendirdiğimiz başka bir proje üzerinde çalıştık.

 

Bu mail ile sizlere bunu duyurmak istiyoruz.

TOHUM EKELİMMİ ANNE

Benimle Oynarmısın Anne projesi ile ilk gelişim çağlarında çocuklarımızı Sosyalleştirmek ve oyunun önemine inanan aileler ile topluluğumuzu oluşturduk. Beslenme ve biraraya gelme bilincimize dokunduk. 

www.benimleoynarmisinanne.com

 

Kampa Gidelimmi Baba projesi ile artık biraz da babaları da işin içine sokmalıydık. Çocuklarımızın Doğa bilincine, algısına, ve korumasına katkıda bulunacak ve zarar vermeden doğa içinde yaşamanın yollarını aradık.

www.kampagidelimmibaba.com

 

Tohum Ekelimmi Anne projesi ile tüketici destekli tarım kaynakları ve birliktelikleri yaratacağız. Çünkü sağlıklı besin bilinci yaratmak, besinimizi üretmenin yollarını aramak ve eskiden olduğu gibi toprakla oynayıp, fidan ekmek, büyümesini izlemek, bunları yiyerek sağlıklı besini ve nasıl elde edileceğini çocuklarımıza miras bırakmak istiyoruz.

Yeni oluşumun web sitesi

www.tohumekelimmianne.com 

Yine daha ayrıntılı bilgiler alabilmek için bu sitenin haber postasına üye olmanız gerekmektedir.

Ayrıca facebook sayfanı beğenerek iletişimi arttırabilirsiniz.

https://www.facebook.com/tohumekelimmianne

Bu tür bilgilendirme mailleri çok ender bu site üyelerine gönderilecektir. Tüm gelişmeler için Tohum Ekelimmi Anne sitesi haber kaynaklarına üye olmanız önemlidir. 

Görüşmek Üzere

Alpay Oğuş

Yorum Ekle