28-29 Kasım 2020 Bilecik Kurşunlu Köyü Ekolojik Aile - Çocuk Kampı- Köy yaşamı deneyimi

Merhaba,

Kamplarımız için sadece bu formu aracılığı ile kayıt almaktayız. Lütfen bilgileri dikkatle doldurunuz.

Kamplara katılım 3 yaş ve altı çocuklar için ücretsizdir.

Katılım katkı payı Kamp süresi boyunca tam zamanlı uygulanan deneyimsel öğrenme, kolaylaştırıcılık, doğa eğitimleri ve yaratıcı Drama çalışmaları, kampçılık eğitimleri için, ayrıca Kampagidelimmibaba sisteminin sürdürülebilir olması ve teknik altyapısının bakım ve geliştirmeleri için eklenmiştir.

Kamp tarihi yaklaştığında size gerekli tüm bilgiler mail atılacaktır. bu maillerde yazanları dikkatle okuyunuz.

Daha önce doldurduğunuz Form üzerinde değişiklik yapmak ya da iptaller için iletişim bölümünden mail atınız.

Teşekkür ederiz.


Lütfen Adınızı ve Soyadınızı Giriniz
Lütfen Doğru mail adresinizi giriniz.
Lütfen Cep Telefon Numaranızı Giriniz.
Seçim Yapınız
Seçim Yapınız.
Seçim Yapınız.

HES KODU
HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur. Paylaştığınız HES kodları uygulama üzerinden ya da kurumlara sağlanan servisler aracılığı ile sorgulanabilecektir.

https://hayatevesigar.saglik.gov.tr/hes.html sayfasından detaylarına ulaşıp E-Devlet sisteminden lütfn HES kodunuzu üretiniz. HES Kodu Seyahat izin belgesi değildir. Hakkınızda bir Karantina bilgisi olup olmadığının güvenilir bir sorgulamasıdır.

Invalid Input

Yukarıda girdiğiniz bilgilere göre Toplam Katkı Payınız.

Invalid Input

Kamplarımızda genel bazı kurallar vardır. Herkesin bu kurallara uymasını önemle rica ederiz.


-Ekoturizm kamplarımız köyü ve köylünün bulunduğu hal ve yaşam biçimini koruyup onu tanımak ve desteklemek amacı ile vardır. Bu sebeplerle bizler köylü yaşamını eleştirmeye ya da değiştirmeye gitmiyoruz. Bilakiz anlamaya ve kendi yaşamımıza farklı bir bakış açısı üretebileceğimiz farkıdalığı arttırmak için katılıyoruz. Bu kurala her zaman uymanız beklenir.

-Çocukların olduğu ortamda sigara içilemez. İçilecekse ev alanı dışına çıkılmalı ve izmariti doğaya atılmamalıdır. Misafiri olduğunuz köy evinin tüm halkı için geçerlidir.

-Köy alanımızda genelde tek ateş yakılır ve özel bir durum olmadıkça herkes bu ateşi kullanmalıdır.

-Köy alanına dijital oyuncak ya da benzeri oyuncaklar getirmeyiniz. Bu tür oyuncakları köy evi çocuklarına hediye etmek için getirmeyiniz. Kitap ve giysi gibi konularda takas masamız olacaktır. Lütfen bilgi isteyiniz.

-Köy ürünlerini alırken mümkün olduğunca uygun fiyatlar sunacağız size lütfen pazarlık yapmayınız.

Bu formu doldurduğunuzda bu kurallara uyacağınızı bildirmiş olursunuz. Sizlere katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Invalid Input
Cron Job Starts