Müdavim Kampçı Nedir? Nasıl Olunur? Faydaları nedir? Kimler içindir?

Kamp maceramızda artık yep yeni bir kavramı tanıştırmak istiyorum sizlerle. Müdavim Kampçı.

Efendim çocuğunuzla birlikte ailecek Kampa Gidelimmi BABA kamplarının değişmez katılımcılarındansınız mesela.

Nisan – Ekim takviminde yapılan kampları dikkatle takip ediyorsunuz. Boş zamanlarını çadırlara bakarak, kamp malzemelerini inceleyerek geçiren, evde salonda çadır kurup geceyi ailecek orada geçiren, salon avizesinde çadır kurutanlardansınız.

Haftasonu yaklaştıkça gaipten sesler duymaya başlıyor, çadırın seninle konuştuğunu zannediyorsun. Sessizce gidip, ıslak unutmadığını bilsen bile kontrol ediyorsun tekrar tekrar.

Gün içinde anlamsız şeylerden kamp çorbasının, kamp ateşinin kokusunu alıyorsun.İçine anlamsız bir gıdıklanma geliyor haftasonuna yaklaştıkça. Ama nedenini anlayamıyorsun.

Duvarlar üstüne üstüne geliyor, şehrin içinde nereye gitsen gözüne fazlalık yapılar, doluluk batıyor. Yıldızları göremedikçe, kamp ateşinin içini ısıtan gerçek ısısını özlüyorsun. Ve bunun gibi daha bir sürü şey.

O zaman tam bir müdavim kampçısın demektir. İşte bu kavram sizin için.

Şimdi gelelim teklifimize.

Biz de bu MK’lar için bir şey yapalım dedik. MK üyelik formundan başvurup MK ünvanı alan ailelere yetişkin kişi başı 6 kamp katılım katkısı ödeyerek elde edecekleri, yıl boyunca yapılacak tüm hafta sonu kamplarına ücretsiz katılım hakkı verelim dedik. Çocuklar tabii herzaman ki gibi ücretsizdir. Bizde bu toplumu değiştiren, çocuklarını değiştiren tutkulu insanları destekleyelim istedik.

Bir bilgi yıl boyunca hava durumuna göre ortalama 10-14 haftasonu kampı yapılıyor ekim sonuna kadar. Son 5 yılda ortalama 11 haftasonu kampı yapmışız. Yıl boyunca size duyurulan 6 adet kamptan aşağısını yaparsak da iade hakkınız tabii.

Teşekkürler Hepinize

Müdavim Kampçı Olmak İstiyorum

Kayıt OL
Okunma 9191 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 03 Nisan 2017 21:18

Yorum Ekle

Ara

Our website is protected by DMC Firewall!