19-20 Ekim 2019 Permakamp Öğümce Yerleşkesi - Ekolojik Çocuk Kampı

Merhaba,

Kamplarımız için sadece bu formu aracılığı ile kayıt almaktayız. Lütfen bilgileri dikkatle doldurunuz.

Kamplara katılım 3 yaş ve altı çocuklar için ücretsizdir. 

Katılım katkı payı Kamp süresi boyunca tam zamanlı uygulanan deneyimsel öğrenme, kolaylaştırıcılık, doğa eğitimleri ve yaratıcı Drama çalışmaları, kampçılık eğitimleri için, ayrıca Kampagidelimmibaba sisteminin sürdürülebilir olması ve teknik altyapısının bakım ve geliştirmeleri için eklenmiştir.

Kamp tarihi yaklaştığında size gerekli tüm bilgiler mail atılacaktır. bu maillerde yazanları dikkatle okuyunuz.

Daha önce doldurduğunuz Form üzerinde değişiklik yapmak ya da iptaller için iletişim bölümünden mail atınız.

Teşekkür ederiz.

Oda Kiralamak istiyormusunuz

Permakamp Cam ocağı vakfı ile komşudur. Yürüme mesafesi ile çim üzerinden 100 m. Havaların soğuması ve yağmur ihtimalleri ile birlikte cam sanatcıları ve öğrenciler için Cam Ocağının içerisinde konumlanmış 15 odalarını bizim içinde kullanılabilir hale getirdiler. Kampa geldiğiniz zaman hemen odanıza yerleşip, tüm etkinliklere katılıp akşam ateşinden sonra odanıza yürüyerek gidebileceksiniz. Bir gece feneriniz olmalıdır. Aynı otoparkı kullandığımızdan arabanızı da haraket ettirmeniz gerekmeyecektir.

Odalar değişik sayıda yatak ve ranzalar içerebilir. Aile sayınıza göre sıra ile sizin için uygun olan odayı tahsis edeceğiz. Oda fiyatı yatak sayısı ne olursa olsun aynı fiyattır. Ranzalı odalarda üst yataklar çocukların çok ilgisini çeker dikkatli olunuz.

Çadır Uykutulumu ve mat kiralamak istiyorsanız...

Çadır, Uyku Tulumu ve Mat Temel kamp malzemeleridir. Hiçbir malzemesi olmayan ama Kamplarımıza katılmak isteyenler için oluşturduğumuz bir seçenektir. Malzemeler limitlidir.

Bu sebeple katılıma kesin karar verdiğiniz durumda formu doldurunuz. Malzeme kiralamak isteyenlerin Kamp öncesinde malzeme kiralarını havale yapması zorunludur.

Geçmişte oluşmuş bir çok maduriyet sebebi ile bu uygulamayı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Teşekkür ederiz.

Ücretler : Çadır 80tl/ Adet (3 kişiliktir.  2 ebeveyn 2 çocuk içinde yeterlidir.) Mat+uyku tulumu 30TL/adet 

Kiralanacak malzemeler temiz teslim edilir teslim alınırken zarar görmemiş olması gerekmektedir. Zarar gören malzemeyi değer bedelinden kiralayan satın almak durumundadır. En çok zarar konuları çadır bezlerinin yırtılması veya pollerin kırılması veya sigara yanıklarıdır.  (Çocuklar için uyku tulumlarının içine alez v.b malzeme getirilmesi önerilir)

Yukarıda girdiğiniz bilgilere göre Toplam Katkı Payınız.

Kamplarımızda genel bazı kurallar vardır. Herkesin bu kurallara uymasını önemle rica ederiz.

-Kamp alanında hiçkimse sabahları yada akşamları diğer çadırları rahatsız edecek düzeyde gürültü çıkarmamalıdır. Kamp kültürü gereği yan çadırınızda yatan komşunuzun rahatsız olabileceği önemsenmesi gereken bir ayrıntıdır.

-Çocukların olduğu ortamda sigara içilemez. İçilecekse kamp alanı dışına çıkılmalı ve izmariti doğaya atılmamalıdır.

-Kamp alanımızda genelde tek ateş yakılır ve özel bir durum olmadıkça herkes bu ateşi kullanmalıdır.

-Kamp alanımız içinde yada çadır çevrelerinde arabalarımızı park edemeyiz. Bu hem genel görüntüyü bozacağından hemde arabaların sebep olduğu balata ve yağ kokusunu almak istemediğimizden alınan bir önlemdir. Herkes kamp malzemelerini indirdikten sonra arabasını kamp dışına belirlenen bölgeye çekmelidir.

-Kamp alnımızda mangal yapılacaksa dumanı hiçbir komşunuzu rahatsız etmeyecek şekilde planlanmalıdır.

Bu formu doldurduğunuzda bu kurallara uyacağınızı bildirmiş olursunuz. Sizlere katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.


captcha