26 Ağustos-1 Eylül 2017 Kaçkarlar Palovit Vadisi Çocuk Kampı Bulutların Üzerinde Koşan Çocuklar 7. Kamp

Çocuklarımızla birlikte çok farklı bir deneyime daha adım atıyoruz. Kaçkar - Palovit Vadisi yaylalarına Çoluk Çocuk kampa gidiyoruz. 2017 yazında eşsiz güzellikteki yaylalarda konaklayıp, yayla yollarını bizimle adımlarmısınız? 6 Yaş ve üzeri Çocuklara göre planladığımız rotalarımızı, dostumuz Uğur Biryol rehberliğinde gerçekleştireceğiz.

Trabzon'da buluşup Kaçkar Dağlarının eşsiz doğasına atacağız kendimizi. Çat Vadisi; Elevit ve Hemşin derelerinin birleştiği bir nokta olarak; Fırtına Vadisi’nin en özel bölgelerinden biri. Etrafındaki dağ ve yayla silsileleriyle geniş bir manzaraya sahip Çat köyünün, yüzlerce yıldır ayakta kalabilen taş kemer köprünün ve dünyadaki tek anıt orman niteliğindeki şimşir ormanlarının barındığı Çat Vadisi; Fırtına’nın ilk gününde bizi karşılayacak. Ondan önce Zilkale ziyaret edeceğimiz; 13. Yüzyıldan kalma bir ticaret kalesi olarak bizi selamlayacak. İlk günkü aktivitemizi vadiyi tanıyarak geçirirken, vereceğimiz molalarda Karadeniz çayını ve yerel mutfağını da tatma imkânımız olacak elbette.

Tarih

26 Ağustos 2017 sabahı herkes kendi şartları ile en geç saat 10:00 da Trabzon'da olacak. Uçakla gelenler Havaalanı, diğer yollar ile merkeze gelmeniz bizim için farketmeyecektir. 
1 Eylül 2017 yine en geç saat 16:00 Trabzon'da olacağız. Bundan sonrasında da planladığınız dönüş yolunu kullanabilirsiniz.

Kampımızın Yapılması Kesinleşmemiştir.Uçak Biletlerinizi rezerve ettiriniz ama daha almayınız. Gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Kampımız Yeterli kayıt olması durumunda Kesinleşecektir. Kayıt olduktan sonra bizden gelecek mailleri bekleyiniz.Uçak Biletlerinizi ayırtabilirsiniz ama ödeme yapıp satın almayınız.

Kampa Katılmak İstiyorum.

Lütfen katılmaya karar verdiyseniz Formu doldurunuz.

Kampa Katılmak İstiyorum.
Okunma 5777 defa Son Düzenlenme Perşembe, 06 Temmuz 2017 21:07

Yorum Ekle

Ara

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd