6-12 Ağustos 2017 Kaçkarlar - Macahel Vadisi Çocuk Kampı Bulutların Üzerinde Koşan Çocuklar 5. Kamp

Çocuklarımızla birlikte çok farklı bir deneyime daha adım atıyoruz. Kaçkar - Macahel Bölgesi yaylalarına Çoluk Çocuk kampa gidiyoruz. 2017 yazında eşsiz güzellikteki yaylalarda konaklayıp, yayla yollarını bizimle adımlarmısınız? 6 Yaş ve üzeri Çocuklara göre planladığımız rotalarımızı, dostumuz Uğur Biryol rehberliğinde gerçekleştireceğiz.

Trabzon'da buluşup Kaçkar Dağlarının eşsiz doğasına atacağız kendimizi. Macahel için, Doğu Karadeniz’in doğusu desek abartmış olmayız. Gürcistan sınırındaki Macahel’in altı köyü Artvin sınırlarında kalırken, kalan 12’si de Gürcistan sınırlarında kalıyor. Biyolojik rezerv alanı olarak çok kıymetli bir bölge olan ballarıyla ünlü Macahel bölgesi, yaban yaşam sahası olarak da kıymetli. Bu coğrafyanın farklı bir Karadeniz’i olan Macahel ve civarındaki bölgeye çocuklarımızla birlikte, Türkiye’de ilk defa bir etkinlik gerçekleştirmiş olacağız. Programımızı Şavşat, Macahel ve Borçka bölgesi köyleri ve yaylalarında gerçekleştirilecektir.

Tarih

6 Ağustos2017 sabahı herkes kendi şartları ile en geç saat 10:00 da Trabzon'da olacak. Uçakla gelenler Havaalanı, diğer yollar ile merkeze gelmeniz bizim için farketmeyecektir. 
12 Ağustos 2017 yine en geç saat 16:00 Trabzon'da olacağız. Bundan sonrasında da planladığınız dönüş yolunu kullanabilirsiniz.

Kampımızın Yapılması Kesinleşmiştir.Uçak Biletlerinizi ALABİLİRSİNİZ.

Kampa Katılmak İstiyorum.

Lütfen katılmaya karar verdiyseniz Formu doldurunuz.

Kampa Katılmak İstiyorum.
Okunma 6325 defa Son Düzenlenme Cuma, 09 Haziran 2017 17:10

Yorum Ekle

Ara

Our website is protected by DMC Firewall!